2 sztuk/zestaw Darmowa wysyłka 10.1 cal profesjonalny moduł DIY projektor projektor soczewki fresnela Soczewki Fresnela ogniskowa 220mm 330mm

j45075
W magazynie
zł110.63

2 sztuk/zestaw Darmowa wysyłka 10.1 cal profesjonalny moduł DIY projektor projektor soczewki fresnela Soczewki Fresnela ogniskowa 220mm 330mm Pakage to:
soczewki fresnela 2 sztuka
1. soczewki fresnela 253*148 F220mm (bez ucha)
2. soczewki fresnela 256*150 F330mm (nie ucha)
szereg koncentryczne rowki na płaskiej powierzchni, cienki kawałek z tworzywa sztucznego sprawia, że możliwe dużej średnicy, lekki i niedrogi obiektyw z krótką długość ogniskowej. każdy rowek działa jako minutę refracting facet zdolne do gięcia światła, co daje większą przepuszczalność niż konwencjonalne ogniskowa obiektywu tego samego.
na soczewki Fresnela jest proste wprowadzenie
już 18th century (1748), okaże się, że tradycyjne załamania obiektyw tylko wystąpiły energii na powierzchni i usunąć jako znaczna część środkowa część, i zachować krzywizny powierzchni, tworzy cienka soczewka płaska, może nadal utrzymać dobrą przepuszczalność energii.
soczewki fresnela, tworząc cienką soczewka płaska, jego profil wygląda jak sawtooth kształt, ale w rzeczywistości każdego sąsiednich Kąt ostrza jest stale zmienia, Kąt zmiana jest w celu skupienie światła zbiegają się w tym samym miejscu.
klasyfikacja soczewki Fresnela:
w zależności od jego ostrość w różnych kształtach, może być podzielony na punkt ostrości soczewki Fresnela i linii focus soczewki Fresnela.
punkt ostrości soczewki Fresnela:
wygląd z przodu jak dart zestaw, składa się z pierścień pierścień koncentryczne okręgi:
soczewki Fresnela liniowa jest w stosunku do punktu ostrości pod względem soczewki Fresnela, jego pozytywne kształt wyglądać migawki, wygląd z profilu, jest również punktu zmiany sawtooth kształt, w przeciwieństwie do płyty soczewki Fresnela, ten obiektyw skupić światło, tworząc linię prostą:
soczewki fresnela są najczęściej stosowane w zbieranie światła aplikacji, takich jak systemy skraplacza lub emiter/detektor ustawień. soczewki fresnela może być również używany jako soczewki lupy lub projekcji. This obiektyw jest również dobre dla drobnym drukiem w książkach, czasopisma, mapy, książka telefoniczna, receptur, etc. to może być naprawdę świetny i prezent dla dzieci jako zabawka i starszych ludzi, którzy potrzebują wizualnej pomocy.
2 sztuk/zestaw Darmowa wysyłka 10.1 cal profesjonalny moduł DIY projektor projektor soczewki fresnela Soczewki Fresnela ogniskowa 220mm 330mm

Specyfikacja

  • Nazwa marki: FGHGF

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.5kg (1.10lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 12cm x 10cm x 5cm (4.72in x 3.94in x 1.97in)
ClemenciaMankerfcvv
2018-01-24
4/5
super et bien protégé dans l'emballage