Montaż arm dla miernik prędkości wiatru kierunek wiatru deszcz, część zamienna do stacji meteorologicznej

j31704
W magazynie
zł9.58 zł11.67


ta pozycja zawiera: 1 jednostka montaż arm (jest to część zamienna do stacji meteorologicznej) zastosowanie: może obsługiwać deszczu metr, prędkość wiatru, kierunek wiatru, termo hygro czujnik, etc. uwaga: nadaje się do poniższej stacja pogody. (proszę upewnić się, ten montażu ramienia jest odpowiedni dla twojego produktu, przed zamówienia.)
płatności
· należy zwrócić w ciągu 3 dni po zakończeniu aukcji.
· prosimy o kontakt w celu uzyskania płatności, jeśli masz jakieś problemy.
szczegóły dostawy
· swój przedmiot zostanie wysłany w ciągu 48 godzin w biznesie dni jeśli płatności za zamówienie jest wyczyszczone przed 8 CET codziennie (z wyjątkiem Soboty, niedziela i Świąt). jeśli nie ma wyjątek, będziemy was informować.
· nabywca, jako importer, jest odpowiedzialny za pokrycie kosztów odprawy celnej lub podobne PODATKU.
warunki sprzedaży
· pozytywnych Opinii jest naszym życiu. zanim ty opuszczasz neutralną lub negatywną opinię, prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać lepsze rozwiązanie. dbamy naszych cenionych klientów. więc jeśli masz jakieś problemy, skontaktuj się z nami natychmiast. proszę dać nam szansę, aby rozwiązać problem. rozumiemy obawy i frustracje i postaramy się jak najlepiej rozwiązać problemy. nie może rozwiązać problemy opuszczać neutralną lub negatywną opinię.
o nas
· witamy w naszym sklepie. specjalizujemy się na Oszczędność energii elektroniki: Słonecznego ogrzewania wody i kontrolerów, stacje pomp, regulator ładowania słonecznego, falownik, Lampy SOLARNE, itp .. odwiedź nas często. cieszymy się, aby pracować z wami!
skontaktuj się z nami
cała komunikacja jest obsługiwane przez e-maile i ALI wiadomości. dokładamy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie e-maile tak szybko, jak to możliwe.

Specyfikacja

  • Typ: Inne

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.2kg (0.44lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 14cm x 9cm x 10cm (5.51in x 3.54in x 3.94in)
Lisowska Monika88
2018-03-13
4/5
Goods as described and fast service, recommended.