TUSZ SPOSÓB 6 Kolor 270 271 PGI-270 PGBK CLI-271 BK C M Y GY PUSTY nabój tusz Do drukarki PIXMA MG7720 TS9020 TS8020

j79747
W magazynie
zł71.30 zł83.89


kartridże ze stałymi chipy do dla pgi-270 cli-271
1 Zestaw (6 Paczka) PUSTY wielokrotnego napełniania Wkładów atramentowych z Jednym Czasie chipy PGI-270 CLI-271 (nie OEM) z Najnowszej Wersji Żetonów. kartridże musi być używany jako ZESTAW i nie mogą być stosowane w połączeniu z Oryginalnego Kartridża
upewnij się, że oryginalną kasetę kod jest 270 271 przy zakupie, dzięki!
podana cena jest dla pusty ones.
jeśli potrzebujesz wkłady z tuszem, skontaktuj się ze mną o szczegóły, wielkie dzięki.
dla Canon Pixma TS6020 wkłady atramentowe dla Canon Pixma TS9020 wkłady atramentowe dla Canon Pixma MG7720 wkłady atramentowe dla Canon Pixma TS8020 wkłady atramentowe etc.
drukarka modele mogą nie być wymienione całkowicie lub aktualizowane w czasie, uprzejmie proszę sprawdzić z nami. Thanks!
wszystkie marki bames i znaki towarowe są własnością ich właścicieli, są określane tu dla opisowego celem tylko.
I. Wysyłamy na Całym Świecie (niektóre kraje i APO/FPO wyłączone).
upewnij się, że masz poprawny adres wysyłki na kasie. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki.
II. Przedmioty zostaną wysłane za pośrednictwem poczty lotniczej z Chin w ciągu 1 do 3 dni roboczych po otrzymaniu płatności
(z wyjątkiem weekendów i oficjalny świąt) na czas realizacji zajmie 10-25 dni roboczych w zależności od efektywności lokalnego urzędu pocztowego.
prosimy uprzejmie trochę pacjenta i skontaktuj się z nami, jeśli nie otrzymał przedmiot został po 25 dni roboczych.
III. usługi Przewozowe przewidziane przez EMS, DHL, Fedex, UPS lub innego kuriera jest również dostępne tutaj dla pilnych potrzeb.
napisz do nas, jeśli to konieczne.
należności celnych przywozowych, podatki, i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub koszt. te opłaty są nabywcy odpowiedzialność.
robimy zgodne z 30 dni money back guarantee. jeśli masz zmienić swój umysł, możesz wrócić i nieużywany nieotwarte rzeczy z powrotem do nas do pełnej refundacji. należy pamiętać, kupujący musi zapłacić za przesyłkę zwrotną., Jeśli elementy są używane i otworzył, zastrzegamy sobie prawo do spadku do wniosku o zwrot. jeśli 30 dni minęło, obsługa klienta jest zobowiązany do kontaktu z naszą Janaszek.org w celu uzyskania pomocy.
proszę nie pisać nic powrotem przed skontaktuj się z naszym Janaszek.org pierwszy serwis. będzie można uzyskać unikalne odniesienia Nie. (należy umieścić na działce) niezbędne do rozpoznawania zwróconych towarów, jak również przyspieszenie procesie resolving się problem. dowód delegowanie zawsze powinny być uzyskane, zastrzegamy sobie prawo do nie do wydania zwrot, jeśli kupujący nie śledzić nasz polityki powrotów.
chcielibyśmy, aby poinformować wszystkich nabywców, że jesteśmy zobowiązani do satisfication z naszych klientów i spróbować, aby zapewnić najlepsze poziom usług. jeżeli rzecz przyjeżdża i nie działa dobrze, skontaktuj się z nami poprzez e-mail w najbliższym czasie.

Specyfikacja

  • Typ: Wkład atramentowy
  • Numer modelu: PGI-270 CLI-271
  • Kompatybilny marka: Canon
  • Nazwa marki: INK WAY
  • Opakowanie zbiorcze: Tak
  • Funkcja: Kompatybilny
  • Kaseta jest stan: Pełna

  • Typ jednostki: lot (6 części/lot)
  • Waga przesyłki: 0.25kg (0.55lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 13cm x 9cm x 8cm (5.12in x 3.54in x 3.15in)